Niusy

Fix #220720

Uprzejme podziękowania za wsparcie kieruje w stronę odwiedzających niniejsza witrynę oraz media społecznościowe serwisu. To dzięki ich czujności i informacjom przekazanym z pomocą FB.ka, udało się sprawnie i bez większych problemów przywrócić prawidłowe działanie witryny.

Thanks for supporting Midgar Translations - read more about users feedback at MT. Podziękowania za wsparcie użytkowników Midgar Translations na PSEmu.pl - pobierz darmowe spolszczenia hitów z PlayStaton.
Czytaj dalej „Fix #220720”

Nowy Regulamin

Celem podnoszenia jakości usług świadczonych, z dniem 08.08.2021 r. wprowadzone zostają ujednolicone zasady działania i warunki korzystania z Serwisu PSEmu.pl oraz witryn towarzyszących, wliczając w to Projekty PSEmu.pl oraz niniejsze Midgar Translations.

Szczegółowe informacje znajdują się w stosownych dokumentach opublikowanych pn.

z którymi zapoznać się można pod podanymi powyżej odnośnikami. Zalecam uważną lekturę, a w celu uzyskania dalszych informacji zapraszam do dyskusji w stosownym wątku na forum.

Po więcej nowinek zapraszam do sekcji Aktualności

Final Fantasy IX BlackMage - Midgar Translations: tłumaczenia gier z PlayStation, FF7, FF9, spolszczenia, retrogaming, xenogears, psx, ps1, psemu.pl.

FF9PL

Pomimo długoletniej absencji scenicznej, RPG będący autorem polskiego tłumaczenia Final Fantasy IX, nie wniósł żadnych uwag i przeciwwskazań w kwestii włączenia przywołanego spolszczenia do projektu Midgar Translations.

W związku z powyższym, strona wzbogaca się o nowe materiały poświęcone tłumaczeniu FF9 w wersji na pierwsze PlayStation… za co jeszcze raz ślicznie dziękuję autorowi spolszczenia, a zwracając okazaną uprzejmość odsyłam na prowadzony przez niego fanpage Nintendencja.