Nowy Regulamin

Celem podnoszenia jakości usług świadczonych, z dniem 08.08.2021 r. wprowadzone zostają ujednolicone zasady działania i warunki korzystania z Serwisu PSEmu.pl oraz witryn towarzyszących, wliczając w to Projekty PSEmu.pl oraz niniejsze Midgar Translations.

Szczegółowe informacje znajdują się w stosownych dokumentach opublikowanych pn.

z którymi zapoznać się można pod podanymi powyżej odnośnikami. Zalecam uważną lekturę, a w celu uzyskania dalszych informacji zapraszam do dyskusji w stosownym wątku na forum.

FF9PL

Pomimo długoletniej absencji scenicznej, RPG będący autorem polskiego tłumaczenia Final Fantasy IX, nie wniósł żadnych uwag i przeciwwskazań w kwestii włączenia przywołanego spolszczenia do projektu Midgar Translations.

W związku z powyższym, strona wzbogaca się o nowe materiały poświęcone tłumaczeniu FF9 w wersji na pierwsze PlayStation… za co jeszcze raz ślicznie dziękuję autorowi spolszczenia, a zwracając okazaną uprzejmość odsyłam na prowadzony przez niego fanpage Nintendencja.

Reaktywacja

Przy okazji reaktywacji PSEmu.pl, w nowym wydaniu wraca do żywych Midgar Translation. Mam nadzieję że obecna odsłona strony, zgodna z obowiązującymi trendami umożliwi Wam komfortowe zapoznanie się z treścią i od tak, po prostu przypadnie do gustu.