Beats of Rage

5,0

Intro:

jeśli jesteś fanem chodzonych bijatyk w stylu „Franko”, „Golden Axe”, czy „Final Fight”, bądź miłośnikiem serii gier spod znaku ” Streets of Rage” oraz „King of Fighters”, to niniejszy tytuł jest pozycją obowiązkową do ogrania.

Opis:

Przeznaczony dla konsoli PS2 port niezależnej produkcji pn. Beats of Rage, będącej odwzorowaniem klasycznej serii gier Streets of Rage wykorzystującym zasoby serii King of Fighters.

Fabularnie gra nie rzuca na kolana, bo przedstawiona historia trzyma poziom średnio zdolnej filmowej produkcji klasy B. Z pomocą hord złoczyńców, bandzior o niewyszukanym pseudonimie Mr. Y opanowuje miasto, a zadaniem gracza jest rozprawić się z oprychami i ich szefem. Nic nadzwyczajnego, ale jeśli masz ochotę poczuć się jak Van Damme, albo przypomnieć sobie klimat towarzyszący ww. pozycjom to warto przyjrzeć się tej grze, szczególnie że:

Mechanika gry:

Do dyspozycji gracza oddano trzy postacie, różniące się nie tylko wyglądem i sposobem poruszania się, ale również i może przede wszystkim zestawem podstawowych ciosów, ich kombinacji oraz potężnym uderzeniem specjalnym, umożliwiającym wykończenie kilku pobliskich oponentów.

Przywołane powyżej możliwości, w połączeniu z ładną oprawą audiowizualną i nieustannie napływającą hordą bandytów sprawiają, że rozgrywka daje dużo frajdy, a ryb dla dwóch graczy pozwala zdublować te pozytywne odczucia.

Autorzy:

oryginalna gra: Senile Team
port PS2: Neill Corlett

Zrzuty ekranu:

Pobieranie:

Pobierz Beats of Rage Pobrano 16 razy – 55,37 MB

Emulacja:

Status: w pełni grywalne
Sprawdzono: 23.08.2021
Emulator: PCSX2 v1.7.0-1632

Odnośniki:

OpenBOR na github
Strona domowa Senile Team

Komentarze i oceny:

5,0
ocena 5,0 na 5, bazując na 1 recenzji
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średniak0%
Słabiutka0%
Okropna0%

Szczegóły:

Ocena redakcji

8 grudnia 2021

Chodzona bijatyka ubrana w retro-klimat wprost z salonów gier.

Na plus:

+ oprawa audiowizualna

+ dopracowana rozgrywka

+ projekt postaci i plansz

+ rozgrywka dwuosobowa

+ grywalność

winter_mute

Dodaj swoją ocenę: