Super Pixel Jumper

4,0

Intro:

gra zręcznościowa z gatunku endless runner, bazująca na ascetycznej oprawie i równie prostych zasadach rozrywki, acz przystrojona poziomem trudności, który przy dłuższej zabawie wymaga cyrkowej zręczności.

Opis:

Przeznaczony dla PlayStation 3 port gry, oryginalnie napisanej dla GP2X w ramach zorganizowanego w 2010 roku konkursu Pandora Angst Coding Competition.

Podobnie jak w innych pozycjach przywołanego gatunku, zadaniem gracza jest unikanie przeszkód na generowanej przez grę planszy. W przypadku opisywanego Super Pixel Jumper, ww. przeszkody stanowią jasne kwadraty rozmieszczone w grupach po obwodzie ekranu i wrzucane w losowych miejscach po jego środku.

Mechanika gry:

Korzystając z strzałek oraz przycisku X odpowiadającego za skok , kierujemy ruchem różowego piksela, przeskakując w nieskończoność po ciemnych kwadratach. Im dłużej utrzymamy się na z dala od jasnych elementów tym więcej punktów zdobywamy, a rozgrywka przybiera większego tempa.

Początkowe minuty obcowania z grą potrafią sprawiać niemałą przyjemność, jednak nieobarczony błędem kwadrans nieprzerwanej rozgrywki to pot, łzy i niemałe wyzwanie. Jak chcesz się poczuć hardcorem to polecam dłuższe posiedzenie nad tytułowym Super Pixel Jumper.

Autor:

ThatOtherDev

Zrzuty ekranu:

Pobieranie:

Pobierz Super Pixel Jumper Pobrano 36 razy – 275,59 KB

Emulacja:

Status: w pełni grywalne
Sprawdzono: 26.08.2021
Emulator: RPCS3 v0.0.17-12674

Odnośniki:

Strona domowa autora

Komentarze i oceny:

4,0
ocena 4,0 na 5, bazując na 1 recenzji
Doskonała0%
Bardzo dobra100%
Średniak0%
Słabiutka0%
Okropna0%

Szczegóły:

Ocena redakcji

21 grudnia 2021

Gra niby prosta, a przy dłuższym posiedzeniu potrafi wymęczyć.

Na plus:

+ proste zasady

+ dynamiczna rozgrywka

Na minus:

+ męczy przy dłuższym obcowaniu

winter_mute

Dodaj swoja ocenę: