Super Mario War

5,0

Intro:

platformowa gra zręcznościowa, będąca połączeniem uniwersum Super Mario oraz szaleńczej „bijatyki” nastawioną na rozgrywkę wieloosobową na zasadach battle royale.

Opis:

Super Mario War to platformowa gra zręcznościowa wzorowana na uniwersum Super Mario Bros. Zabawa w grze polega na standardowych biegach, skokach i zbieraniu powerupów. W przeciwieństwie do pierwowzoru służyć ma to jednak, jak najszybszej i najsprawniejszej eliminacji pozostałych graczy uczestniczących w zabawie.

Mechanika gry:

Eliminacja przeciwników zasadami nie odbiega tego co milion razy ćwiczyliśmy w grach będących pierwowzorem opisywanego tytułu. Wskakując na głowę nieprzyjaciela, bądź spychając go w ramiona pułapki, tudzież w otchłań niebytu, pomniejszamy pulę punktów życia przyznanych na początku rozgrywki. Gdy liczba żyć spadnie do zera gracz zostaje usunięty z rozgrywki, a ostatni pozostały na planszy gracz wygrywa.

Proste zasady, przyjemne tło audiowizualne, różnorodność rozgrywki i jeszcze większa liczba dostępnych poziomów, długi tryb kampanii dla jednego gracza z przeciwnikami kontrolowanymi przez CPU i dający jeszcze większą frajdę multiplayer dla 4 graczy współzawodniczących na jednym ekranie… Nie ma co się silić na wyszukane pochwały, w przypadku opisywanego tytułu, ot tak i po prostu, trzeba złapać pad i oddać się przyjemności płynącej z gry.

Autorzy:

oryginalna gra: Mátyás Mustoha, AzureBerylBlue, neagix
port PS3: blckbearx

Zrzuty ekranu:

Pobieranie:

Pobierz Super Mario War Pobrano 32 razy – 24,02 MB

Emulacja:

Status: w pełni grywalne
Sprawdzono: 26.08.2021
Emulator: RPCS3 v0.0.17-12674

Odnośniki:

Strona domowa gry
Repozytorium Github
Kod portu PS3

Komentarze i oceny:

5,0
ocena 5,0 na 5, bazując na 1 recenzji
Doskonała100%
Bardzo dobra0%
Średniak0%
Słabiutka0%
Okropna0%

Szczegóły:

Ocena redakcji

20 grudnia 2021

Dynamiczna gra platformowa, dająca niesamowitą frajdę z eliminacji współzawodników w trybie multiplayer.

Na plus:

+ oprawa audiowizualna

+ tryby rozgrywki

+ różnorodność

winter_mute

Dodaj swoją ocenę: